09
Ağu

Alüminyum Cephe

Alüminyum Cephe Sistemleri, TSE belgeli tüm alüminyum profil ve cam markalarını atölyelerimizde son teknoloji makine parkurumuzda titiz işçilik ile işleyip, Türkiye’ nin her yerine sevk edip projelerinize sadık kalarak ve sorunsuz şekilde uygulama ve montajını gerçekleştiriyoruz.

SİLİKON CAM CEPHE

Silikon cephe sistemi, projede belirtilen aralıklarda ve her kat döşeme betonuna  galvanizli çelikten üretilmiş bağlantı elemanları ile  bağlanan taşıyıcı dikey profiller ile bunlar arasına istenilen ölçüde cam takabilmek  için dikey profillere özel bağlantı elemanları  ile bağlanan yatay  profillerinden oluşan sisteme denir.

KAPAKLI CEPHE

Kapaklı cephe sistemleri, alüminyum ve camın bir araya gelmesiyle yapılan dış cephe giydirme sistemidir. Dikey ve yatay Görseli ve ekonomik olduğundan dolayı tercih edilir. Bu sistemde  yatay ve dikey çizgiler ön plandadır.

Kapaklı cam cephelerde açılır kanat yapılabilir. Bu sistemde gizli kanat ve kasa profili, çelik makas kol ve karşılık montajı yapılarak açılır gizli kanat imalatı yapılır.

KOMPOZİT LEVHA

Aluminyum Kompozit cephe kaplaması çift tarafı alüminyum levha ile kaplı 4mm kalınlığında istenilen ölçü ve şekilde, dış ve iç mekanlarda  uygulanır.

Projeye uygun olarak yapılmış çelik karkas üzerine  ölçüsüne göre hazırlanmış levhalar vidalı sistemle montaj edilir.

Renk ve Desen seçenekleri mevcuttur..

TRANSPARAN CEPHE

Bina projesine uygun, paslanmaz çelik konstrüksiyondan, karkas yapılması ve camların kenarlarından delinerek çelik rotiller ile taşıyıcı karkasa bağlanması ile yapılır.

Cam kalınlıkları uygulanan projedeki genişlik yüksekliğe göre değişebilir. camlar arasına özel silikon ile dolgu uygulaması yapılır.

Tags: Adana Alüminyum Cephe, Adıyaman Alüminyum Cephe, Afyon Alüminyum Cephe, Ağrı Alüminyum Cephe, Aksaray Alüminyum Cephe, Amasya Alüminyum Cephe, Ankara Alüminyum Cephe, Antalya Alüminyum Cephe, Ardahan Alüminyum Cephe, Artvin Alüminyum Cephe, Aydın Alüminyum Cephe, Balıkesir Alüminyum Cephe, Bartın Alüminyum Cephe, Alüminyum Cephe, Batman Alüminyum Cephe, Bayburt Alüminyum Cephe, Bilecik Alüminyum Cephe, Bingöl Alüminyum Cephe, Bitlis Alüminyum Cephe, Bolu Alüminyum Cephe, Burdur Alüminyum Cephe, Bursa Alüminyum Cephe, Çanakkale Alüminyum Cephe, Çankırı Alüminyum Cephe, Çorum Alüminyum Cephe, Denizli Alüminyum Cephe, Diyarbakır Alüminyum Cephe, Düzce Alüminyum Cephe, Edirne Alüminyum Cephe, Elazığ Alüminyum Cephe, Erzincan Alüminyum Cephe, Erzurum Alüminyum Cephe, Eskişehir Alüminyum Cephe, Gaziantep Alüminyum Cephe, Giresun Alüminyum Cephe, Gümüşhane Alüminyum Cephe, Hakkari Alüminyum Cephe, Hatay Alüminyum Cephe, İçel (Mersin) Alüminyum Cephe, Iğdır Alüminyum Cephe, Isparta Alüminyum Cephe, İstanbul Alüminyum Cephe, İzmir Alüminyum Cephe, Kahramanmaraş Alüminyum Cephe, Karabük Alüminyum Cephe, Karaman Alüminyum Cephe, Kars Alüminyum Cephe, Kastamonu Alüminyum Cephe, Kayseri Alüminyum Cephe, Kilis Alüminyum Cephe, Kıbrıs Alüminyum Cephe, Kırıkkale Alüminyum Cephe, Kırklareli Alüminyum Cephe, Kırşehir Alüminyum Cephe, Kocaeli Alüminyum Cephe, Konya Alüminyum Cephe, Kütahya Alüminyum Cephe, Kuzey Irak Alüminyum Cephe, Malatya Alüminyum Cephe, Manisa Alüminyum Cephe, Mardin Alüminyum Cephe, Muğla Alüminyum Cephe, Muş Alüminyum Cephe, Nevşehir Alüminyum Cephe, Niğde Alüminyum Cephe, Ordu Alüminyum Cephe, Osmaniye Alüminyum Cephe, Rize Alüminyum Cephe, Sakarya Alüminyum Cephe, Samsun Alüminyum Cephe, Şanlıurfa Alüminyum Cephe, Siirt Alüminyum Cephe, Sinop Alüminyum Cephe, Sivas Alüminyum Cephe, Şırnak Alüminyum Cephe, Tekirdağ Alüminyum Cephe, Tokat Alüminyum Cephe, Trabzon Alüminyum Cephe, Tunceli Alüminyum Cephe, Uşak Alüminyum Cephe, Van Alüminyum Cephe, Yalova Alüminyum Cephe, Yozgat Alüminyum Cephe, Zonguldak Alüminyum Cephe