Alüminyum Korkuluk (Küpeşte) Sistemleri

Alüminyum küpeşte, merdiven boşluklarında, balkonlarda, havuz kenarlarında ve yapıların birçok bölümüne hem emniyetli hem de şık bir görünüm yakalamak için alüminyum profiller kullanılarak yapılan çalışmalardır. Alüminyumun dayanıklılığı ve paslanmaya karşı olan yapısı ile tercih sebebi olmuştur. Soğuğa ve sıcağa karşı dayanıklıdır. Tamamen gerş dönüşümlü malzemeden üretilmektedir. Binanızın yapısına göre renk ve şekil çeşitliliği mevcuttur.

Alüminyum Korkuluk Küpeşte Sistemleri

Alüminyum korkuluk sistemleri özellikle apartmanlarda, hızlı kurulumu ve uygun fiyatlı olması sebebiyle en çok tercih edilen korkuluk sistemidir.
Modern yapılarda balkon, merdivenler, teras ve havuz kenarları için ihtiyaç duyulan ve görsel tamamlayıcı olan alüminyum korkuluklar, korozyona karşı da son derece dayanıklıdır.
Paslanmaz hammaddeden oluştuğu için hem iç, hem de dış mekanlarda kullanıma uygundur.

Özellikleri
Hızlı kurulumu ve düşük montaj maliyeti
Çok sayıda seçenek bulunması
Paslanmaya karşı dayanıklı olması
Her mekana uyumu ve renk seçenekleri, ahşap ve cam ile uyumu
Isıya karşı dayanıklı olmasıdır.

Cam Korkuluk Sistemleri

Cam korkuluk sistemleri, havuz, balkon ve merdiven kullanımı için, şık ve modern görünümü, güvenilir malzeme yapısı, kolay temizlenebilmesi ve çok sayıda seçenek sunmasıyla yaygın kullanılan tamamlayıcı ve aksesuarlardır.

Sağlamlık, güvenlik, bakım gerektirmeme, dış ortama karşı dayanıklılığı ve paslanmama gibi özellikleriyle otellerde, alışveriş merkezlerinde, ofislerde ve konutlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Paslanmaz Korkuluk Sistemleri

Paslanmaz korkuluk sistemleri geniş kullanım alanına sahiptir. İhtiyaç duyulan merdiven, balkon ve havuz kenarı gibi her alan için, hem modern görünüm, hem hava şartları, ısı ve nem gibi doğal sebeplerle oluşan korozyona karşı dayanıklılığı, hem boya ve bakım gerektirmeyen materyalden üretilmesi sebebiyle tercih yaygın olarak kullanılmaktadır.

Hem iç, hem de dış mekanlar için bu sebeplerle ve uzun ömürlü olması sebebiyle ve çok sayıda alternatif sunmasıyla en iyi seçenektir.

Pleksi Korkuluk Sistemleri

Pleksi korkuluk sistemleri saydam görünümü, her alana uygun seçenekleri,uzun ömürlü olması, şık tasarımları ve dayanıklılığıyla her alanda tercih edilen ürünler arasındadır.

Daha çok pleksiglas ya da akrilik cam olarak da bilinen pleksi küpeşteler de şeffaf ve renksiz bir termoplastik polimerdir. Polimerin optik özellikleri çok iyi olmakla birlikte cam şeffaflığına yakın olup ışığın %92 sini geçirir. Ayrıca sert hava koşullarına dayanıklı, su emiciliği düşük, boyutsal kararlılığı güçlü ve mekanik dayanımı yüksektir.

KONU BAŞLIKLARI

Alüminyum balkon korkuluk

Küpeşte korkuluk

Alüminyum korkuluk modelleri

Cam balkon korkulukları

Merdiven korkuluğu

Alüminyum pencere korkuluk

Alüminyum cam korkuluklar

Metal korkuluk sistemleri

alüminyum korkuluk sistemleri, küpeşte korkuluk modelleri ve özellikleri, alüminyum korkuluk fiyatları, küpeşte balkon.
alüminyum merdiven korkuluğu, alüminyum küpeşte korkuluk, küpeşte nedir, balkon küpeşte fiyatları, trabzan modelleri.
alüminyum küpeşte aksesuar fiyatları hakkında, aliminyum küpeşte, merdiven küpeşte fiyatları, balkon küpeştesi.
alüminyum küpeşte malzemeleri, merdiven trabzanıçeşitleri, silivri küpeşte fiyat listesi, balkon trabzanı modelleri.
balkon alüminyum korkuluk modelleri ve özellikleri, çamaşırlık balkon, küpeşte malzemeleri, merdiven korkulukları.

Servis ve Montaj Hizmetleri

Beşiktaş alüminyum balkon korkuluk, Beykoz alüminyum balkon korkuluk, Beylikdüzü alüminyum balkon korkuluk, Beyoğlu alüminyum balkon korkuluk, Büyükçekmece alüminyum balkon korkuluk, Çatalca alüminyum balkon korkuluk, Çekmeköy alüminyum balkon korkuluk, Esenler alüminyum balkon korkuluk, Esenyurt alüminyum balkon korkuluk, Eyüpsultan alüminyum balkon korkuluk, Fatih alüminyum balkon korkuluk, Gaziosmanpaşa alüminyum balkon korkuluk, Güngören alüminyum balkon korkuluk, Kadıköy alüminyum balkon korkuluk, Kağıthane alüminyum balkon korkuluk, Kartal alüminyum balkon korkuluk, Küçükçekmece alüminyum balkon korkuluk, Maltepe alüminyum balkon korkuluk, Pendik alüminyum balkon korkuluk, Sancaktepe alüminyum balkon korkuluk, Sarıyer alüminyum balkon korkuluk, Silivri alüminyum balkon korkuluk, Sultanbeyli alüminyum balkon korkuluk, Sultangazi alüminyum balkon korkuluk, Şile alüminyum balkon korkuluk, Şişli alüminyum balkon korkuluk, Tuzla alüminyum balkon korkuluk, Ümraniye alüminyum balkon korkuluk, Üsküdar alüminyum balkon korkuluk, Zeytinburnu alüminyum balkon korkuluk, Adalar alüminyum balkon korkuluk, Arnavutköy alüminyum balkon korkuluk, Ataşehir alüminyum balkon korkuluk, Avcılar alüminyum balkon korkuluk, Bağcılar alüminyum balkon korkuluk, Bahçelievler alüminyum balkon korkuluk, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa alüminyum balkon korkuluk.