Alüminyum Doğrama Sistemleri

Alüminyum çevrecidir. Çünkü Alüminyum doğadan temiz olarak elde edilmekte, elde edilme aşamasında doğaya hiç bir şekilde zarar vermemektedir. Ayrıca geri dönüşümü çok kolay yapılabildiğinden, çevreyi kirletmez ve tekrar tekrar kullanılabilir. Ayrıca doğal bir maden olduğundan yani kimyasal bir ürün olmadığından ve doğadan üretildiğinden dolayı, çevreye hiç bir zararı yoktur.

Alüminyum ısı yalıtımlıdır. Günümüzde, enerji kaynaklarının tükenmesi ve bu sebeple de pahalılaşması, bizleri ısı yalıtımlı ürünler kullanmaya sevk etmeye başladı. Alüminyum doğramaların ısı yalıtım özelliği olması sebebiyle artık mimari yapılarda ısı yalıtımlı alüminyum doğrama kullanılmaya başlandı. Isı yalıtımlı alüminyum doğrama fiyatları ise, kullanılacak malzemenin miktarına göre değişiklik gösterir.

Alüminyum Doğrama Sistemleri, TSE belgeli tüm alüminyum profil ve cam markalarını atölyelerimizde son teknoloji makine parkurumuzda titiz işçilik ile işleyip, Türkiye’nin her yerine sevk edip projelerinize sadık kalarak ve sorunsuz şekilde uygulama ve montajını gerçekleştiriyoruz.

KAPILAR VE PENCERELER

Sürmeler ısı yalıtımlı sistemler

Alüminyum kapı ve pencereler Yalıtımlı ve yalıtımız olarak ikiye ayrılır, konutlarda, işyerlerinde kısacası tüm yaşam alanlarında tercih edilir.tercih edilme sebepleri başlıca ses ve ısı yalıtımı, sınırsız renk seçenekleri ve sunduğu mimari çözümlerdir.

Projenizedeki ölçülere göre özel imalatları yapılır, sahaya sevk edilir ve vida sistemi ile kör kasalı veya kasasız tüm alanlara montaj edilir.

ARA BÖLMELER

Modern ofislerin vazgeçilmez çözüm sistemlerindendir. Son derce şık ve son teknoloji profiller ile ofislerinizde alan bölme ihtiyaçlarınıza cevap verir.

İstenilen ölçüde yatay düşey alüminyum profiller ve lamine, temperli veya ısı cam kullanılarak uygulama yapılır