Ofis Bölme Sistemleri

Geniş mekanları ofislere bölme ihtiyaçlarında mükemmel bir çözüm olması için üretildi. Ofis bölme duvar sistemleri kendi içerisinde alternatif detaylar sunarak çok geniş mimari ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Ses yalıtımının önemsendiği mekanlarda çift camlı ofis bölme detayı ile üst düzeyde ses yalıtımı konforu ayrıca çift cam sistemin içerisine jaluzi konulabilmesi ile mekanlarda görüntü şıklığı bozulmadan ofisler birbirinden gizlenir. Ses yalıtımının önemsenmediği mekanlarda tek cam detayı ile hem ekonomik hem de görsel detaylar ile cevap verebilmektedir.

Ofis bölme duvar sistemleri ile yapılan bölme duvarlarda yatay ve düşey hareketler çok rahatlıkla verilebilmekte ara bölme açılarda bile dönüş sağlayabilmesi ile mekanlara rahatlık ve görsellik sağlamaktadır. Ofis bölme sistemde ahşap, aluminyum kompozit panel, cam, kompakt laminant, vb. malzemelerin iç içe ve kombine olarak çalışabilmesi görsel bir zenginlik sağlamakta ve iç mimari tasarımcıların işini kolaylaştırmaktadır. Ofis bölmeleri kullanılan parçaların demonte özelliğinin olması ile istenildiği durumda sökülüp başka bir mekanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Ofis Bölme Sistemleri

Ofis bölme sistemleri hem alandan tasarruf sağlamakta, hem ofisinize estetik ve dekoratif açıdan şeffaf yapısıyla sade ve ferah bir görünüm kazardırmakta, hem ofis yapınıza tam uyum sağlayacak çok sayıda tür ve seçenek sunmaktadır.

Ofis bölmeler kombine, kapalı, tekli ve çift camlı seçenekleriyle beraber buzlu cam ve jaluzi alternatifleri de bulunmaktadır.

KONU BAŞLIKLARI

Ofis cam bölme

Ofis bölmesi

Cam duvar bölme

Ofis cam bölme

Cam bölme duvar

Modüler bölme duvar

Cam oda bölme

ofis bölme sistemleri, büro seperasyon sistemleri hakkında, alüminyum bölme duvar, cam paravan.
cam paravan sistemleri çeşitleri ve özellikleri, cam bölme fiyatları hakkında, cam alüminyum.
oda bölme panelleri ve özellikleri, cam paravan çeşitleri, alüminyum bölme duvar modelleri.
büro bölme duvar sistemleri, bölme duvarlar, büro cam bölme sistemleri, ofis cam perdesi.
ofis yapımı hakkında, ofislere cam bölme fiyatları, katlanır paravan sistemi çeşitleri.
cam duvar modelleri hakkında, seperasyon sistemleri ve özellikleri, ofis ara bölmesi.
alüminyum cam çıtası, alüminyum ofis bölmeleri, oda bölücü paravan, ayırıcı panel.

Servis ve Montaj Hizmetleri

Beşiktaş Ofis Bölme , Beykoz Ofis Bölme , Beylikdüzü Ofis Bölme , Beyoğlu Ofis Bölme , Büyükçekmece Ofis Bölme , Çatalca Ofis Bölme , Çekmeköy Ofis Bölme , Esenler Ofis Bölme , Esenyurt Ofis Bölme , Eyüpsultan Ofis Bölme , Fatih Ofis Bölme , Gaziosmanpaşa Ofis Bölme , Güngören Ofis Bölme , Kadıköy Ofis Bölme , Kağıthane Ofis Bölme , Kartal Ofis Bölme , Küçükçekmece Ofis Bölme , Maltepe Ofis Bölme , Pendik Ofis Bölme , Sancaktepe Ofis Bölme , Sarıyer Ofis Bölme , Silivri Ofis Bölme , Sultanbeyli Ofis Bölme , Sultangazi Ofis Bölme , Şile Ofis Bölme , Şişli Ofis Bölme , Tuzla Ofis Bölme , Ümraniye Ofis Bölme , Üsküdar Ofis Bölme , Zeytinburnu Ofis Bölme , Adalar Ofis Bölme , Arnavutköy Ofis Bölme , Ataşehir Ofis Bölme , Avcılar Ofis Bölme , Bağcılar Ofis Bölme , Bahçelievler Ofis Bölme , Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa Ofis Bölme