Silikon Cephe Sistemleri

Silikon cephe kaplama, alüminyum ve cam ile uygulanabilmektedir. Silikon cephe sisteminin uygulanacağı yapıdan alınan ölçülere göre hazırlanacak projeye uygun kesim, kanal gibi işlemler yapılır. Giydirme yapılacak binanın özelliklerine göre ayarlı alüminyum profiller asılır. Bu noktadan sonra alüminyum ile camların birleştirilmesi tamamlanır. Bu yapıştırma uygulanırken silikonlu ve uygun standartlarda fitiller uygulanır. Bu cephelerde gizli açılır pencere kanatları da kullanılmaktadır. Silikon cephe imalatında en önemli husus camın yapıştırma işlemidir. Camlar özel silikon ile tozsuz, kuru bir ortamda yapıştırılmalıdır. Silikon cephe kaplama ile birbirinden şık dış cepheler oluşturmak mümkündür. Farlı renk ve ebattaki çeşitlerden binaya en uygun olanı seçilerek kolay bir şekilde uygulanmaktadır.

Strüktürel Silikon – Kasetli Cepheler

Strüktürel cepheler, ısı camların cepheye kaset profilleriyle tutturulmasıyla, camın sadeliği ve modern görünümünü ön plana çıkaran sistemlerdir. Özel yapısı sayesinde bu cephe sisteminde dışarıdan alüminyum profil görünmektedir. Panellerin arasına yerleştirilen fitil sayesinde, sızdırmazlık silikonu çekmeye gerek kalmamaktadır.

Strüktürel silikon cephe sistemlerinin montajı hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Özel bir sistemle üretilen bu cephe sistemlerinde, alüminyum profil dışarıdan bakıldığında görünmemektedir.

Özellikleri
Sistem kondens kanallı olup, yatay ve düşey profiller farklıdır,
Görünen profil genişliği 54mm’dir,
Yatay profil, kırlangıç geçme sistemi ile bağlanır,
Kondens kanallarıyla, su tahliyesi sağlanır,
Camlar yerleştirilecek alüminyum kasetlere, strüktürel silikon malzemeyle ISO 8339 ve DIN 51376 standartlarına uygun halde yapıştırılır,
Sistem çelik profiller ile desteklenmektedir.

KONU BAŞLIKLARI

kompozit kaplama

giydirme cephe

silikon cephe

alüminyum cephe kaplama

kompozit cephe kaplama

klasik kapaklı ve yarı kapaklı cephe sistemleri çeşitleri hakkında ayrıntılı bilgi için iletişime geçiniz.
alüminyum dış cephe sistemleri, doğrama sistemleri, korkuluk sistemleri, dekoratif cephe sistemleri, ofis bölme.
otomatik sistemler, kış bahçesi modelleri ve özellikleri, cam balkon modelleri, pleksi korkuluk, geze ürünleri.
güneş kırıcılar, menfezler, sineklikler, saçaklar, terracotta baget uygulamaları, perfore levha uygulamaları.
panel ve transparan cepheler, kompozit fiyatları, kompakt laminat uygulamaları hakkında, endüstriyel kapı.
yarı kapaklı ve klasik kapaklı cephe sistemi model ve özellikleri, geze türkiye, hava koşullarına dayanıklı.
alüminyum pencere sistemleri, sürgülü kapı uygulamaları çeşitleri ve özellikleri, geze kapı hidrolikleri.
strüktürel silikonlu ve kasetli uygulamalar model ve özellikleri, paslanmazi camlı, pleksi korkuluklar.

Servis ve Montaj Hizmetleri

Beşiktaş silikon cephe kaplama, Beykoz silikon cephe kaplama, Beylikdüzü silikon cephe kaplama, Beyoğlu silikon cephe kaplama, Büyükçekmece silikon cephe kaplama, Çatalca silikon cephe kaplama, Çekmeköy silikon cephe kaplama, Esenler silikon cephe kaplama, Esenyurt silikon cephe kaplama, Eyüpsultan silikon cephe kaplama, Fatih silikon cephe kaplama, Gaziosmanpaşa silikon cephe kaplama, Güngören silikon cephe kaplama, Kadıköy silikon cephe kaplama, Kağıthane silikon cephe kaplama, Kartal silikon cephe kaplama, Küçükçekmece silikon cephe kaplama, Maltepe silikon cephe kaplama, Pendik silikon cephe kaplama, Sancaktepe silikon cephe kaplama, Sarıyer silikon cephe kaplama, Silivri silikon cephe kaplama, Sultanbeyli silikon cephe kaplama, Sultangazi silikon cephe kaplama, Şile silikon cephe kaplama, Şişli silikon cephe kaplama, Tuzla silikon cephe kaplama, Ümraniye silikon cephe kaplama, Üsküdar silikon cephe kaplama, Zeytinburnu silikon cephe kaplama, Adalar silikon cephe kaplama, Arnavutköy silikon cephe kaplama, Ataşehir silikon cephe kaplama, Avcılar silikon cephe kaplama, Bağcılar silikon cephe kaplama, Bahçelievler silikon cephe kaplama, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa silikon cephe kaplama.