Kış Bahçesi Uygulamaları

Kış bahçeleri doğaya yakın ve ışık alan yapıda olmalarının yanı sıra, ekstra bir yaşam alanı kazandırmaktadır. Kışbahçesi uygulanan mekanlar son yıllarda daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Kış bahçesi uygulamaları arge çalışmalarımız ile birlikte sürekli gelişen ürünlerimiz, tercihe göre sabit veya tamamen açılır çatı seçenekleri ile sınırsız mekan konforu sağlayan seçkin sistemlerdir. Kış bahçeleri on iki ay boyunca doğaya yakın oturma odası, salon, yemek odası, yatak odası, spa, mutfak,jakuzi veya hobby odası olarak kullanıma açmakta ve yaşam kalitesini artıran keyifli mekanlar haline gelmektedir.

Kış bahçesi sistemleri her mekana göre geleneksel veya çağdaş tasarımda tercih edilen renk ve ebatta uygulanabilmektedir. Alüminyum veya çelik taşıyıcı sistemler kullanılan kışbahçesi sistemlerinde olumsuz hava şartları dahil olmak üzere uzun yıllar güvenle kullanabilmek için dizayn edilmektedir. Taşıyıcı direkler içerisinde gizli su tahliye özellikleri standart olarak uygulanmaktadır. Kış bahçelerinde kullanılan tüm malzemeler insan sağlığını tehdit etmeyen tasarımda ve güvenlik camları ile sunulmaktadır. Seçenekler içerisinde bulunan cam çatı uygulamalarında kullanılan özel üretim camlar güneşli ve soğuk havalarda ısı yalıtımı yapmaktadır. Su alan profiller oksitlenmekte ve geri dönülmez ciddi sorunlara yol açmaktadır. Çatı bağlantı aksesuarları ve birleştirici profiller en üst düzeyde su izolasyonu sağlamak üzere üretilmektedir. Kış bahçeleri kullanılan çatı uygulamalarımız hiçbir şekilde içeriye su sızıntısı vermemek üzere dizayn edilmektedir.

Kış Bahçesi

Kış bahçesi sistemleri, özellikle mevcut alanın üzerine ekstra ve konforlu yaşam alanları oluşturmak için kullanılan, cam açılır-kapanır tavan, sabit, kısmen açılır türleriyle çok sayıda seçenek sunan sistemlerdir. Son zamanlarda görsel katkısı ve avantajları sebebiyle özellikle işletmelerce yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sadece işletmeler değil, haneler için de teras, bahçe, balkon ve verandalarda da bu sistem uygulanarak kış bahçesi haline getirilebilmektedir. Taşıyıcı desteği sayesinde sağlam ve uzun ömürlü olmakta, cam çatı zorunluluğu olmamakta ve çatılarda tente veya branda da kullanılabilmektedir. Isı ve ses yalıtımı sayesinde, uygulanan alanlar için ferah ve konforlu bir alan sunmaktadır.

KONU BAŞLIKLARI

Kış bahçesi modelleri

Kış bahçesi sistemleri

Kış bahçesi balkon

Kış bahçeleri dekorasyonu

Kış balkonu

Kış bahçeleri tasarım

Cam kış bahçeleri

kış bahçeleri modelleri ve özellikleri, cam kış balkonu çeşitleri, bahçe balkon kapatma.
villa kış bahçeleri modelleri hakkında, cafe dış mekan kapatma fiyatları, dışa şeffaf branda.
teras modelleri, kış bahçeleri sistemleri çeşitleri, cafe brandası, kış balkonu dekorasyonu.
sürgülü kapı modelleri ve özellikleri, akordiyon kapı fiyatları, gramofon kapılar ve özellikleri.
dış mekan kapatma sistemleri modelleri, kış balkonu sistemleri ön cam uzunluğu, bahçe kapatma.
akordiyon kapı modelleri, katlanan kapı ve pencere, akordiyon kapıların özellik ve ölçüleri.
villa bahçe kapatma, dış mekan bahçe kapatma sistemleri, balkon cam kapama, cam dış alanlar.
katlanır kapı sistemleri modelleri ve özellikleri, katlamalı kapı çeşitleri, kayar pencere.

Servis ve Montaj Hizmetleri

Beşiktaş Kış Bahçesi , Beykoz Kış Bahçesi , Beylikdüzü Kış Bahçesi , Beyoğlu Kış Bahçesi , Büyükçekmece Kış Bahçesi , Çatalca Kış Bahçesi , Çekmeköy Kış Bahçesi , Esenler Kış Bahçesi , Esenyurt Kış Bahçesi , Eyüpsultan Kış Bahçesi , Fatih Kış Bahçesi , Gaziosmanpaşa Kış Bahçesi , Güngören Kış Bahçesi , Kadıköy Kış Bahçesi , Kağıthane Kış Bahçesi , Kartal Kış Bahçesi , Küçükçekmece Kış Bahçesi , Maltepe Kış Bahçesi , Pendik Kış Bahçesi , Sancaktepe Kış Bahçesi , Sarıyer Kış Bahçesi , Silivri Kış Bahçesi , Sultanbeyli Kış Bahçesi , Sultangazi Kış Bahçesi , Şile Kış Bahçesi , Şişli Kış Bahçesi , Tuzla Kış Bahçesi , Ümraniye Kış Bahçesi , Üsküdar Kış Bahçesi , Zeytinburnu Kış Bahçesi , Adalar Kış Bahçesi , Arnavutköy Kış Bahçesi , Ataşehir Kış Bahçesi , Avcılar Kış Bahçesi , Bağcılar Kış Bahçesi , Bahçelievler Kış Bahçesi , Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa Kış Bahçesi .